دانشگاه استون

aston

دانشگاه استن: تاسيس در سال 1895،‌واقع شده در شهر بيرمنگهام، ‌داراي سابقه اي طولاني در علوم تحقيقاتي و شناخته شده به دليل آموزش برتر در سطح جهاني و ارتباط با صنعت و تجارت. رتبه دوازدهم در ميان 128 دانشگاه بريتانيا! پذيرش نياز به امتحان ايلتس يا تافل دارد. متقاضيان ميبايست داراي معدل خوبي باشند. بورسيه در بعضي از رشته ها ارائه ميگردد.

 

دانشگاه آستون، در طی 25 سال گذشته، در موفقیت اشتغال به کار فارغ التحصیلان پیشگام بوده است. این دانشگاه در حال حاضر در بریتانیا در رده پنجم قرار دارد و به لحاظ اشتغال پذیری فارغ التحصیلانش، اولین دانشگاه در خارج از شهر لندن به شمار میرود. (راهنمای دانشگاهی ساندی تایمز 2012).

 

آستون به طور مداوم در رده 20 - 30 دانشگاه برتر بریتانیا قرار دارد و این موضوع، جایگاه ما را در بین نخبگان، تثبیت میکند. این دانشگاه، رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد متعددی ارائه میدهد و همچنین برای توسعه پایدار حرفه ای و رشته های پایه، با بخش خصوصی و عمومی همکاری میکند.

 

موسسه IMT تنها نمایندگی رسمی و قانونی دانشگاه آستون در ایران میباشد؛ برای صحت نمایندگی در ایران لطفا وب سایت این دانشگاه را در این لینک مشاهده نمایید.

جهت آشنایی با رشته های آموزشی در این دانشگاه لطفا این لینک را مطالعه فرمائید.