درباره موسسه

IMT در ایران تنها نماینده رسمی دانشگاههایی است که در این وبسایت مشاهده می نمائید این مراکز در سطح جهانی دارای ارزش آموزشی عالی High Ranked هستند. اقدام جهت تحصیل در این دانشگاهها توسط هیچ موسسه یا شرکتی بجز IMT به رسمیت شناخته نمیشود. لذا از تمامی دانشجویان درخواست میگردد تا فقط در صورت داشتن شرایط کافی و واقعی و همچنین قابلیت تحصیل با هزینه شخصی و بدون درخواست اخذ هر گونه بورسیه نسبت به تکمیل این فرم اقدام نمایند. اخذ پذیرش رایگان تنها از دانشگاههای استون در انگلستان Aston University انجام می پذیرد.

IMT نماینده رسمی دانشگاههای دولتی، ایالتی و Red Brick در کشور های اروپا و استرالیا میباشد. حداقل مدرک مورد نیاز اتمام سال دوم دبیرستان و حداقل سن مورد نیاز جهت تحصیل دراین مراکز آموزشی 17 سال تمام و حداقل سطح زبان مورد نیاز جهت ادامه تحصیل و یا حتی گذراندن دوره های آموزشی زبان انگلیسی در این کشور ها برابر با 5.5 ACADEMIC IELTS می باشد. چنانچه سطح زبان شما پائین تر از این نمره است، شما می بایست در حین اقدام و قبل از اخذ پذیرش قطعی و مصاحبه سفارت این نمره را کسب نموده باشید. در غیر این صورت پرورنده شما به حالت ناقص PENDING باقی می ماند.

مدیران موسسه با سالها تجربه درخشان در زمینه تحصیل بین المللی به عنوان نماینده 27 دانشگاه و گروه آموزشی در اروپا و استرالیا دارای قرارداد رسمی با این مراکز میباشند. اخذ چنین نمایندگی هایی با قابلیت استعلام از این دانشگاه ها نمایانگر تخصص ایشان ، آگاهی کامل از سیستم های آموزشی، شناخت و پیروی از مقررات دانشگاهها و پیگیری های مستمر پرونده ها میباشد، IMT دارای گواهی آموزش بین المللی و مدرک تیسل از دانشگاه بوستن امریکا و مشاوره بین المللی از آی سی ای اف امریکا میباشند.

IMT در ایران تنها گروهی است که پس از اقدام برای پذیرش و قبل از پرداخت هر گونه هزینه ای، به دانشجویان این امکان را می دهد تا بتوانند با شماره دانشجویی ارسالی از طریق ما پس از یک هفته، مستقیما با دانشگاه مقصد در ارتباط، و روند پرونده خود را پیگیری نمایند. پرداخت هزینه های تحصیلی، خوابگاه و غیره مستقیما به شماره حساب دانشگاه مقصد پرداخت خواهد شد. این تصمیم IMT در جهت رفع هر گونه سو استفاده و مقابله با موسساتی است که در ایران با دریافت هزینه های هنگفت و یا مدعی بودن اینکه نماینده دانشگاه هستند، مسیر دانشجویان را سخت کرده اند.

IMT از سال تاسیس 1384 در ایران با اکثر موسسات اعزام دانشجو به عنوان برد تخصصی اخد پذیرش تحصیلی همکاری می نماید. جهت اطمینان خودتان قبل از هر گونه اقدامی با ما مشورت نمایید.